Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BUDDHOR, 2 st., trä, Asien, 1900-tal, bemålade, höjd ca 17-25 cm, träsockel medföljer
Slitage, avslag
460193
2017-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här