Buddhor Asien trä

Buddhor Asien trä
Buddhor Asien trä
Buddhor Asien trä
Buddhor Asien trä
Buddhor Asien trä
Buddhor Asien trä
Buddhor Asien trä
Buddhor Asien trä
Buddhor Asien trä
Buddhor Asien trä

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHOR, 2 st., trä, Asien, 1900-tal, bemålade, höjd ca 17-25 cm, träsockel medföljer

Slitage, avslag

460193

2017-05-07