Carl Larsson Min köksa och min tvätterska

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): "Min köksa och min tvätterska", 1901, signerad med blyerts C. L, etsning, 24,5x21 cm

Hjert&Hjert 45

Gulnad

460200

2017-05-07