Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): "Självporträtt", signerad med blyerts C.L, 1912, etsning, ca 21,4 x 28,4 cm
Lätt gulnad
460201
2017-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här