Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): "Självporträtt", signerad med blyerts C.L, 1912, etsning, ca 21,4 x 28,4 cm

Lätt gulnad

460201

2017-05-07