Gemla Möbler
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEMLA MÖBLER AB, ´´Jan´´, serveringsvagn, 1900-talets mitt, teak och ek, med laminerade skivor, snurrbar skiva, brickmärkt Gemla, höjd ca 61, 75x50 cm, klaffen 25 cm
Slitage, torkade gummihjul
460202
2017-05-07