Gemla Möbler

Gemla Möbler
Gemla Möbler
Gemla Möbler
Gemla Möbler
Gemla Möbler
Gemla Möbler
Gemla Möbler
Gemla Möbler
Gemla Möbler
Gemla Möbler

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

GEMLA MÖBLER AB, ´´Jan´´, serveringsvagn, 1900-talets mitt, teak och ek, med laminerade skivor, snurrbar skiva, brickmärkt Gemla, höjd ca 61, 75x50 cm, klaffen 25 cm

Slitage, torkade gummihjul

460202

2017-05-07