Per Åke Persson

Per Åke Persson
Per Åke Persson
Per Åke Persson
Per Åke Persson

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Manhattan Bridge i kvällsljus", fotografi, signerad Per-Åke Persson och daterad a tergo november 2014, numrerad 3/5, ca 99x99 cm

460214

2017-05-07