Josef frank

Josef frank
Josef frank
Josef frank
Josef frank
Josef frank
Josef frank
Josef frank
Josef frank

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, pallar, 1 par, modell 311, i rotting och bambu, för Svenskt Tenn, formgiven på 1930-talet, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar

460237

2017-05-07