Sydamerikansk skola 1700-tal

Sydamerikansk skola 1700-tal
Sydamerikansk skola 1700-tal
Sydamerikansk skola 1700-tal
Sydamerikansk skola 1700-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SYDAMERIKANSK SKOLA (1700-tal): Heliga familjen, olja på duk, ca 85x66 cm

Duklagning, krackelyr, uppfodrad

460246

2017-05-07