Kaffeservis Meissen

Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEISSEN, kaffeservis, 20 dlr, 1900-talets första hälft, med dekor av rosor, bestående av 7 kaffekoppar på fat, 10 assietter, kaffe / tekanna, sockerskål, gräddkanna, kannans höjd 22 cm

2 koppar med sprickor medföljer, ett lock med innerskador

460255

2017-05-07