Jade Kina

Jade Kina
Jade Kina
Jade Kina
Jade Kina
Jade Kina
Jade Kina
Jade Kina
Jade Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASK, BLÄCKSTÄLL, 2 dlr., jade, Kina, 1900-tal, diameter ca 5,5-8,5 cm

Asken med nagg

460261

2017-05-07