Francois Xavier Bricard oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

FRANCIOS XAVIER BRICARD (1881-1935): Rökande gosse, signerad F Bricard, olja på duk, ca 81x50 cm

460275

2017-05-07