Carl Malmsten skrivbord

Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord
Carl Malmsten skrivbord

Klubbat för:

10 500 SEK

8 000 SEK

CARL MALMSTEN, skrivbord Guldheden samt karmstol, Nya Guldheden, mahogny/mahognyfaner, skrivbord med 3 lådor, höjd 75, 120 x 60 cm, stolen med textilklädd sits, formgivningsår 1966, Åfors Möbelfabrik, brännmärkta

Slitage

460276

2017-05-07