Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MINIATYRER, 11 st., porslin samt sten, Kina, 18/1900-tal, bestående av snusflaskor och figurer, höjd ca 3,5-8 cm
Nagg, slitage
460277
2017-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här