Collier silver

Collier silver
Collier silver
Collier silver
Collier silver
Collier silver
Collier silver
Collier silver
Collier silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COLLIER, 1900-talets första del, silver och fasettslipade glasstenar, floral dekor, svenska imporstämplar, längd ca 38 cm

Enstaka sten saknas

460291

2017-05-09