Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
COLLIER, 1900-talets första del, silver och fasettslipade glasstenar, floral dekor, svenska imporstämplar, längd ca 38 cm
Enstaka sten saknas
460291
2017-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här