Aldo Tura

Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura
Aldo Tura

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALDO TURA, serveringsvagn, Italien, 1950/60-tal, klädd i lackat getskinn, ställning i gulmetall, klaffar med sarg, uppsvängda handtag, höjd 67, 75x38 cm, klaffarna ca 20 cm, total höjd ca 74 cm

Slitage, spricka, något ostadig

460292

2017-05-07