Moritz oljemålning

Moritz oljemålning
Moritz oljemålning
Moritz oljemålning
Moritz oljemålning
Moritz oljemålning
Moritz oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): John Long, bär signatur K. Moritz, olja på duk, ca 60x80 cm, oramad

Smärre tryckmärke

460316

2017-05-08