Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART SAND (född 1946): Sträckande svanar, signerad o daterad Lennart Sand 93, 92/170, färglitografi, ca 52x74 cm
460336
2017-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här