Soffbord design Schriever-Abeln
2017-05-08
460352
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Danmark, 1960-tal, underrede i betsad bok, rökfärgad glasskiva, höjd 53, 135x95 cm
Smärre ytskador