Johan Scott olja

Johan Scott olja
Johan Scott olja
Johan Scott olja
Johan Scott olja
Johan Scott olja
Johan Scott olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHAN SCOTT (född 1953): Utan titel, signerad och daterad J. Scott -85, olja på plåt, 71x51 cm

PROVENIENS: Fredrik Roos Collection, Malmö

Smärre kant- och ytskador

460363

2017-05-08