Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOHAN SCOTT (född 1953): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Johan Scott 1986, olja på plåt, 71x51 cm
PROVENIENS: Fredrik Roos Collection, Malmö
Smärre kant-och ytskador
460364
2017-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här