Johan Scott

Johan Scott
Johan Scott
Johan Scott
Johan Scott

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHAN SCOTT (född 1953): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Johan Scott 1986, olja på plåt, 71x51 cm
PROVENIENS: Fredrik Roos Collection, Malmö

Smärre kant-och ytskador

460364

2017-05-09