Skåp Karl Andersson & Söner

Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner
Skåp Karl Andersson & Söner

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, 6 hyll- och skåpsektioner KA72, för Karl Andersson & Söner, Huskvarna, mahogny, beslag i mässing, delvis med vitrin, höjd ca 202, 80x33 resp 40x33 cm

Slitage, ytskador, en med brännmärke

460366

2017-05-08