Skåp Karl Andersson & Söner
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GÖRAN MALMVALL, 6 hyll- och skåpsektioner KA72, för Karl Andersson & Söner, Huskvarna, mahogny, beslag i mässing, delvis med vitrin, höjd ca 202, 80x33 resp 40x33 cm
Slitage, ytskador, en med brännmärke
460366
2017-05-08