Stolar 4 st
2017-05-08
460374
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 2+2 st, gustaviansk stil, 1900-tal, 2 stolar av "Svenska modellen", vit- resp. grålackerade, skuren dekor, lösa sitsar klädda i textil
Bruksslitage, smärre fläckar