Appliquer 1 par nyrokoko

Appliquer 1 par nyrokoko
Appliquer 1 par nyrokoko
Appliquer 1 par nyrokoko
Appliquer 1 par nyrokoko
Appliquer 1 par nyrokoko
Appliquer 1 par nyrokoko

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

APPLIQUER, 1 par, nyrokoko, 1800-talets slut, för 3 ljus vardera, djup 34 cm

Slitage, prismor saknas

460409

2017-05-08