Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
APPLIQUER, 1 par, nyrokoko, 1800-talets slut, för 3 ljus vardera, djup 34 cm
Slitage, prismor saknas
460409
2017-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här