Silver fat rokokostil

Silver fat rokokostil
Silver fat rokokostil
Silver fat rokokostil
Silver fat rokokostil
Silver fat rokokostil
Silver fat rokokostil
Silver fat rokokostil
Silver fat rokokostil
Silver fat rokokostil
Silver fat rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 800 SEK

FAT, ASKFAT, VASER, KORG, silver, 1900-tal, största fatets mått 25x19 cm, vikt ca 675 g

Bucklor, slitage

460416

2017-05-08