Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 800 SEK
FAT, ASKFAT, VASER, KORG, silver, 1900-tal, största fatets mått 25x19 cm, vikt ca 675 g
Bucklor, slitage
460416
2017-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här