Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUMSBETJÄNINGSTAVLA / BETJÄNINGSKLOCKA, ek, 1900-talets början, med 15 fönsterbrickor, numrerade 1-14 samt "nedre våningen", ca 40x30 cm
460429
2017-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här