Sybord biedermeier

Sybord biedermeier
Sybord biedermeier
Sybord biedermeier
Sybord biedermeier
Sybord biedermeier
Sybord biedermeier
Sybord biedermeier
Sybord biedermeier
Sybord biedermeier
Sybord biedermeier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-tal, biedermeier, fanerdera med björk, låda i sarg, höjd ca 73, 60x43 cm, nyckel finns

Slitage, sprickor

460433

2017-05-08