Sideboard stolar gustaviansk stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, STOLAR, 1 par, omkring 1900, gustaviansk stil, skyltmärkta Nordiska möblerings aktiebolaget Mobilia, vitmålade, förgylld dekor med palmetter och ymnighetshorb, bordets höjd 86, 125x53 cm, stolens sitthöjd 45 cm

Skador, färgbortfall, smärre fläckar

460436

2017-05-08