Skänk 1800-talets första hälft

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1800-talets första hälft, laserad, förgyllda beslag, höjd ca 121, 112x46 cm

Renoverad, kompletterad, ej tillhörande nyckel medföljer

460441

2017-05-08