Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
MARC CHAGALL, efter, "La Révolution" färglitografi, 1963, utförd av Charles Sorlier efter förlaga av Marc Chagall, signerad i trycket, Arches papper, 54x47 cm
460451
2017-05-12