Piedestal gustaviansk stil
2017-05-08
460489
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld, dekor i pastellage av bl a festonger, höjd ca 114 cm
Smärre ytskador