Gustav Magnuson oljemålning

Gustav Magnuson oljemålning
Gustav Magnuson oljemålning
Gustav Magnuson oljemålning
Gustav Magnuson oljemålning
Gustav Magnuson oljemålning
Gustav Magnuson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAV MAGNUSON (1900-tal): Vinterlandskap med fjällmassiv, signerad och daterad 51, olja på duk, 73x93 cm

460492

2017-05-08