Fat porslin Kina

Fat porslin Kina
Fat porslin Kina
Fat porslin Kina
Fat porslin Kina
Fat porslin Kina
Fat porslin Kina
Fat porslin Kina
Fat porslin Kina

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor av fåglar och blommor i underglasyrblått, brättet med rutbård samt infällda reserver, diameter ca 42 cm

Nagg

460494

2017-05-08