Juvenalis 1695

Juvenalis 1695
Juvenalis 1695
Juvenalis 1695
Juvenalis 1695

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUVENALIS D, J., - Persius Flaccus, A., Satyræ, cum scholiis veterum, & commentariis integris, selectis & conquisitis fere omnium eruditorum,... accedit Auli Persii Flacci Satirarum liber. Isaacus Casaubonus recensuit, & commentario libro illustravit. Editio novissima,... Cura & opera Merici Casauboni... Lugduni Batavorum (apud P. vander Aa) 1695.

Slitage, skador, släpp

460500

2017-05-08