Juvenalis 1695
2017-05-08
460500
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JUVENALIS D, J., - Persius Flaccus, A., Satyræ, cum scholiis veterum, & commentariis integris, selectis & conquisitis fere omnium eruditorum,... accedit Auli Persii Flacci Satirarum liber. Isaacus Casaubonus recensuit, & commentario libro illustravit. Editio novissima,... Cura & opera Merici Casauboni... Lugduni Batavorum (apud P. vander Aa) 1695.
Slitage, skador, släpp