Otto Schulz skåp Boet 1930-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OTTO SCHULZ, skåp, Boet, Göteborg 1930-tal, lackerad och bonad björk, fronten med två dörrar, draghandtag med intarsiadekor, höjd 170, 130 x 50 cm

Smärre slitage

460505

2017-05-08