Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLÄDHÄNGARE, gjutjärn, omkring år 1900, i form av narr, med spår av bemålning, med ankarkrok samt två krokar, höjd ca 30 cm, längd ca 29 cm
Lagning, slitage
460514
2017-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här