Klädhängare narr

Klädhängare narr
Klädhängare narr
Klädhängare narr
Klädhängare narr
Klädhängare narr
Klädhängare narr

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDHÄNGARE, gjutjärn, omkring år 1900, i form av narr, med spår av bemålning, med ankarkrok samt två krokar, höjd ca 30 cm, längd ca 29 cm

Lagning, slitage

460514

2017-05-08