Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIGVARD BERNADOTTE, vinkylare, nysilver, Georg Jensen Köpenhamn, 604/2000, signerad och daterad 2000, höjd 21 cm
smärre repor
460537
2017-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här