Design Sigvard Bernadotte vinkylare

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE, vinkylare, nysilver, Georg Jensen Köpenhamn, 604/2000, signerad och daterad 2000, höjd 21 cm

smärre repor

460537

2017-05-09