Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, putti med med get, Italien, 1700-tal, (möjligen beskuren), olja på duk som dubblerats, ca 59 x 44 cm.

Små färgbortfall, krackelyr

460542

2017-05-09