Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, putti med med get, Italien, 1700-tal, (möjligen beskuren), olja på duk som dubblerats, ca 59 x 44 cm.
Små färgbortfall, krackelyr
460542
2017-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här