Fickur Waltham
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
WALTHAM, fickur, "Hillside 14 size", 14 k guld, 1880-tal, romerska siffror, mineralglas, manuell, kronograf, serienr. V.3470, verknr. 3092701, signerad i verk, tavla och boett, diameter 50 mm, vikt ca 109 g
Verket vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
460571
2017-05-09