Fickur Waltham

Fickur Waltham
Fickur Waltham
Fickur Waltham
Fickur Waltham
Fickur Waltham
Fickur Waltham
Fickur Waltham
Fickur Waltham
Fickur Waltham
Fickur Waltham

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

WALTHAM, fickur, "Hillside 14 size", 14 k guld, 1880-tal, romerska siffror, mineralglas, manuell, kronograf, serienr. V.3470, verknr. 3092701, signerad i verk, tavla och boett, diameter 50 mm, vikt ca 109 g

Verket vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

460571

2017-05-09