Lauritz Hjorth skulptur

Lauritz Hjorth skulptur
Lauritz Hjorth skulptur
Lauritz Hjorth skulptur
Lauritz Hjorth skulptur
Lauritz Hjorth skulptur
Lauritz Hjorth skulptur
Lauritz Hjorth skulptur
Lauritz Hjorth skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAURITZ HJORTH, Danmark, skulptur "Alexander den Store", svart terrakotta, stämplad L Hjorth 569, höjd ca 30 cm

Smärre nagg

460589

2017-05-09