Gräddkanna sockerskål silver

Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, silver, Ryssland, 1876 och 1877, invändigt förgyllda, höjd ca 12,5 resp 9 cm, total vikt ca 411 g

Med monogram, smärre bucklor

460596

2017-05-09