Figurin Lindström Rörstrand

Figurin Lindström Rörstrand
Figurin Lindström Rörstrand
Figurin Lindström Rörstrand
Figurin Lindström Rörstrand
Figurin Lindström Rörstrand
Figurin Lindström Rörstrand
Figurin Lindström Rörstrand
Figurin Lindström Rörstrand
Figurin Lindström Rörstrand
Figurin Lindström Rörstrand
Figurin Lindström Rörstrand
Figurin Lindström Rörstrand

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WALDEMAR LINDSTRÖM, figurin, Rörstrand, 1900-talets första hälft, porslin, i form av varg, signerad W Lindström, undertill märkt Rörstrand, höjd ca 19, längd 29 cm

460602

2017-05-09