Figurgrupp Gustafsberg

Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg
Figurgrupp Gustafsberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAFSBERG, "Kan du inte tala?", figurgrupp, 1900-talets början, parian, undertill märkt och daterad Gustafsberg -05, höjd ca 16, längd 27,5 cm

460614

2017-05-09