Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARLOS CAPELÁN (Uruguay, född 1948): Utan titel,
signerad och numrerad Capelan 45/80, objekt/vinflaska i träbox, höjd 30
460627
2017-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här