Douglas Sanderson blandteknik

Douglas Sanderson blandteknik
Douglas Sanderson blandteknik
Douglas Sanderson blandteknik
Douglas Sanderson blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOUGLAS SANDERSON (USA, född 1942): Utan titel, blandteknik med collage och gouache på smörpapper, monogramsignerad och daterad DS 71, 35x42 cm

Glas saknas

460629

2017-05-08