Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TYSK SKOLA (1700-tal), Vildhästar,
olja på duk, ca 54x72 cm.
Dubblerad, ytslitage.
460644
2017-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här