Emil Lindgren olja
Vollendet
2017-05-09
460652
| Höchstes Gebot | 5 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
EMIL LINDGREN (1866-1940): Lekande flicka vid strandkant, signerad E Lindgren -94, olja på duk, ca 51x74 cm