Burk med figurin silver

Burk med figurin silver
Burk med figurin silver
Burk med figurin silver
Burk med figurin silver
Burk med figurin silver
Burk med figurin silver
Burk med figurin silver
Burk med figurin silver
Burk med figurin silver
Burk med figurin silver
Burk med figurin silver
Burk med figurin silver
Burk med figurin silver
Burk med figurin silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BURK, med lock, i form av man med trumpet, silver, stämplad B.Neresheimer O Sohne Hanau Nûrnberg, silver, 1800-tal, höjd ca 19,5 cm, vikt ca 385 g

Tillverknings skaor

460665

2017-05-09