Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Rosor, signerad och daterad Olle Hjortzberg -56, blandteknik, ca 45x35 cm
460678
2017-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här