Erik Jerke oljemålning

Erik Jerke oljemålning
Erik Jerke oljemålning
Erik Jerke oljemålning
Erik Jerke oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Stilleben, signerad Jerke, olja på pannå, ca 72 X 59 cm

460681

2017-05-09